SALINCAK
Saç uzatan formül Adsznqx
üye olun sizde SALINCAK ailesine katılın...
SALINCAK
Saç uzatan formül Adsznqx
üye olun sizde SALINCAK ailesine katılın...
SALINCAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anasayfaoyun salonuLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» gelin tanışalım
Saç uzatan formül Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 7:46 am tarafından @mystical@

» selamlar arkadaslar
Saç uzatan formül Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 7:43 am tarafından @mystical@

» selam ben Freddy_krueger
Saç uzatan formül Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 7:42 am tarafından @mystical@

» Arda Han - Bittimi Aşkımız (2010) Albümden 5 Şarkı
Saç uzatan formül Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 4:27 am tarafından DeLiRüZgAr

» Rüya Ersavci - Adi Ask Ya (2010)
Saç uzatan formül Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 4:26 am tarafından DeLiRüZgAr

» Ceza - Evin Delisi Maxi Single (2010)
Saç uzatan formül Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 4:24 am tarafından DeLiRüZgAr

» Petek Dinçöz - İşte Böyle Morarırsın (2010)
Saç uzatan formül Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 2:47 am tarafından DeLiRüZgAr

» Altay - Şekil A (2010)
Saç uzatan formül Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 3:01 am tarafından DeLiRüZgAr

» Murat Kekilli - Kalbimdeki Darp (2010)
Saç uzatan formül Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 3:00 am tarafından DeLiRüZgAr

En bakılan konular
forum kuralları
Hozan Beşir - Heval
moderatör başvuru formu
fil fare ile çiftleşirse
---SALAK--
yarım beden
gelin tanışalım
selamlar arkadaslar
MANTIK SORULARI HEMDE 36 ADET
selam ben Freddy_krueger
En aktif konular
moderatör başvuru formu
---SALAK--
selamlar arkadaslar
MANTIK SORULARI HEMDE 36 ADET
yarım beden
selam ben Freddy_krueger
samsung kodları
İLGİNÇ VE ŞAŞIRTICI
fil fare ile çiftleşirse
kolda sosis arası kadın
En iyi yollayıcılar
@mystical@
Saç uzatan formül InvisiSaç uzatan formül Voting_barSaç uzatan formül Bar_right 
zen
matiasserhat
DeLiRüZgAr
mehmet3002
supermtn
BizimForum
ByBlade
ftm_hln05
gizemli34
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
Anahtar-kelime
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 40 kişi C.tesi Ara. 05, 2009 7:08 am tarihinde online oldu.

Saç uzatan formül

YazarMesaj
zen
moderatör
moderatör
zen

Terazi Maymun
rep gücü : 304
İş/Hobiler : öğrenci

Saç uzatan formül Empty
MesajKonu: Saç uzatan formül   Saç uzatan formül Icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 8:50 am

Benim saçım uzamıyor diye dert yananlar işte size harika formül.

Kendini mutsuz hisseden veya kendinden sıkılan her kadın nedense ilk önce saçlarınıza saldırıyorsunuz. Ya saçının rengini değiştiriyor ya da bir anlık ani bir kararla kestiriyor. Peki, ya sonrasında? Sıklıkla hissedilen pişmanlık beraberinde geliyor.

Eminiz ki hayatınızda en azından bir kere hoşlandığınız erkeğe kendinizi beğendirmek için saçlarınızı kestirmişsnizdir, sırf karşınızdaki kısa saçtan hoşlanıyor diye. . . Sonrasında ise "kısa saçlı kızlardan hoşlanmıyorum" gerçeği ile karşılaşıp hayal kırıklığı yaşamışsınızdır. Yaşanılan bir başka senorya da hayatı boyunca saçlarını uzatamayan kadınların vahim durumu...

Her ne kadar şimdi poştiş, kaynak gibi kurtarıcılar olsa da eski gür ve uzun saçlarınıza kavuşmak için dünyaları vereceğinizi biliyoruz. Saç uzatan muhteşem formülle dünyaları size biz veriyoruz.

Malzemeler:

1 çay bardağı kemik iliği

1 kahve fincanı hakiki zeytinyağı

1 adet Bepanthen ampul

Yarım şişe badem yağı

1 adet günlük yumurta

Hazırlanışı:

"Kemik iliği mi? Bu da ne?" dediğinizi duyar gibiyim. Kasaba giderek yaklaşık iki parça kemikten iliğini çıkarttırıp alın. Eve geldiğinizde su dolu bir tencerenin içine, başka bir kap içerisinde iliği koyarak eritin. Aksi takdirde suya karışır. Yağ konumuna geldikten sonra ateşten alın. Diğer bütün malzemelerle birlikte harmanlayın.

Uygulanışı:

Karıştırdığınız bütün malzemeleri saç diplerinize masaj yaparak yedirin. Dipten uca doğru tarayın. Tüm malzemeyi saçınıza sürdükten sonra iyice karıştırın. Yalnız sevgilinizle buluşacağınız ya da eve misafir geleceği zaman yapmaktan sakının.

İlk ay haftada bir, ikinci ay iki haftada bir, üçüncü ay ise ayda bir kere uygulamanız yeterli. Bu işlem sonrasında gördüklerinize inanamaycaksınız. Bizden söylemesi...

Saç uzatan formül
1 sayfadaki 1 sayfası